U odgovoru na kritike iz Sindikata umirovljenika Hrvatske, ministar mirovinskog sustava Marin Piletić podsjeća da su za Plenkovićeve vladavine mirovine rasle 74 posto.
Promjene su dobrodošle, pozdravljamo ih, ali željeli bi da su još veće i bolje, kažu u Sindikatu umirovljenika Hrvatske.